Kdo stojí za značkou Web and IT solution

Za značkou Web and IT solution stejně jako za konceptem firmy páté generace stojí Jiří Eder. Ten se v oblasti on-line marketingu a on-line aplikací pohybuje již od roku 2004. V roce 2005 byl spoluzakladatelem reklamní agentury GSA (GS Agency v.o.s.). Pro ni vytvořil systém InterCom, který umožňoval na dálku spolupracovat obchodníkům s kreativními a produkčními týmy.

GSA také jako jediná na trhu úspěšně zavedla tzv. marketingový outsourcing. Projektový manažer GSA tak suploval marketingového specialistu u klienta. Účastnil se porad, byl v předem domluvených dnech k dispozici přímo v kanceláři klienta, komunikoval se zaměstnanci apod. Klient tak místo jednoho marketingového specialisty, který následně zadával práci subdodavatelům, získal celý velký marketingový tým. A to za zlomek původních nákladů. Sám Jiří Eder byl nějakou dobu projektovým manažerem pro společnost JLV (Jídelní a lůžkové vozy).

Na přelomu let 2010 a 2011 pak svůj podíl v GSA prodal a začal se zabývat jen on-line světem se zaměřením na vysokou efektivitu investic do on-line marketingu a společně s tím také automatizací a efektivizací procesů. Tak postupně ve spolupráci s lidmi z oboru vznikl systém ŠkoleníPOBOZP.cz a následně EasyContro.cz. Jejich kombinace plně automatizuje hlídání zákonných školení zaměstnanců i veškerých dalších termínů spojených s bezpečností práce a požární ochranou. Za techniky PO, BOZP zpracovává nadměrnou administrativu a zajišťuje zvyšování zisků.

Dnes je Jiří Eder mimo jiné prezidentem České Komory Požární Ochrany a Bezpečnosti Práce z.s.

Pod značkou Web and IT solution a konceptu firmy páté generace zúročuje všechny své znalosti a zkušenosti získané například prací pro Burger King, Arrivu, Ministerstvo zemědělství, Auto Kelly, Elit, Úřady práce, Český rozhlas, Oblastní nemocnici Náchod, Tipsport, House of England (prodejce vozů Jaguar, Land Rover, Aston Martin, Bentley a Rolls-Royce), Farma NOE, Allfin Pro Holding, Škola kreslení, Plavba pro děti a mnohé další.

Dnes se Jiří Eder výhradně specializuje na projektové řízení v oblasti on-line marketingu a vývoje on-line a mobilních aplikací. Právě to je jeho práce ve společnosti Web and IT solution s.r.o. Díky tomu vám Web and IT nabízí rychlejší a kvalitnější služby s garancí ceny a termínu dodání a to vše bez záloh.

Čtěte také: